فرهنگی تربیتی (2)

دانشگاه مجازی المصطفی، وظیفه سنگین آموزش تربیت مدار، برای رسیدن به قله های علم و اخلاق را بر عهده دارد و همواره در تلاش بوده تا به طیف وسیعی از نیازهای مخاطبان خود، در قالب برنامه های فرهنگی تربیتی، پاسخ دهد.

پژوهش (2)

 

معاونت پژوهشی و تولید، از مجموعه معاونت­های دانشگاه مجازی است که به مدیریت و پیگیری دو بخش  امور پژوهشی و تولید محتوا می­پردازد.

معاونت پژوهش در راستای اهداف کلان جامعه المصطفی، و همچنین تحقق آموزش پژوهش محور؛ اقدام به تولید محتوای علمی  می نماید.

شهر مجازی قرآن (2)

پایگاه شهر مجازی قرآن کریم دائرة المعارفی قرآنی در فضای مجازی است که با هدف نشر و گسترش علوم و معارف قرآن کریم و ايجاد، گسترش و تعميق انس و ارتباط مخاطبان با قرآن راه اندازی شده است و زبان فعال آن، در حال حاضر، فارسی است و گسترش زبان های دیگر، به ویژه عربی نیز در دستور کار است.

نمایندگی و شعب (2)

دانشگاه مجازی المصطفی صلی الله علیه و آله وسلم  برای  انجام مطلوب مأموریت ها و برنامه های خود، از  نمایندگی ها و شعب رسمی در کشورهای مختلف جهان بهره می گیرد. 

همایش ها و وبینار (2)

برگزاری یا همکاری در همایش­های ملی، منطقه­ای و بین­المللی و نیز کرسی­های نظریه‌پردازی از جمله راهبردهای دانشگاه در حوزه بین­الملل است، که به منظور بسط و تعمیق مباحث علمی، گفتمان­سازی علمی، گفتگوی ادیان و مذاهب، مدنظر قرار گرفته است.

پخش زنده (2)

برگزاری درس های اخلاق در راستای ترویج معارف اسلامی از طریق فضای مجازی.

Events

Kalenda ya kimasomo

Hadi sasa

رشته ها

23

دوره های کوتاه مدت

43

ثبت نام

7318

تنوع ملیتی دانش پژوهان

96

Wasiliana nasi

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

+98 25 32114115

Chaneli zinazofikika

Kuchati mtandaoni

x

Kujiunga na vipeperushi